Nasza firma

KIM JESTEŚMY

Historia firmy ma swój początek w 1999 roku i od samego początku zajmujemy się systemami aranżacji powierzchniowej w szkle. Nasze inwestycje prowadzone są obecnie na terenie Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Teneryfie oraz Belgii na których stale pracuje zespół liczący ok. 100 wykwalifikowanych monterów. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu zyskaliśmy zaufanie zachodnich inwestorów wraz z którymi mogliśmy realizować nawet najbardziej wymagające projekty, które stały się wizytówką naszej firmy.

Naszym głównym atutem jest profesjonalne podejście zbudowane na zachodnich standardach, dzięki czemu nasza oferta jest konkurencyjna również na polskim rynku. W zależności od potrzeb klienta, jesteśmy gotowi zrealizować praktycznie każde zadanie inwestycyjne. Jako jedyni w Polsce możemy się pochwalić wyłącznościową współpracą z renomowanym Niemieckim potentatem Strähle Raum-Systeme GmbH

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Systemy ścian działowych oparte na konstrukcjach aluminiowych, szklanych, stalowych oraz drewnianych produkujemy i instalujemy na indywidualne zamówienie Klienta. Szeroka gama szklanych produktów (ścianki biurowe, systemy mobilne, ściany przeszklone, ściany akustyczne, witryny szklane stałe i przesuwane a także różnego rodzaju ścianki działowe), jego paleta kolorów, możliwość zastosowania zdobienia, zmatowania czy połączenia z innymi materiałami takimi jak drewno, stal nierdzewna umożliwia tworzenie finezyjnych wnętrz i wykwintnych aranżacji, dając uczucie nieograniczonej przestrzeni.

Oprócz walorów estetycznych nasze produkty spełniają najwyższe wymogi dotyczące dźwiękoszczelności, ochrony przeciwpożarowej, oświetlenia – szczególnie docenianego i pożądanego w pomieszczeniach biurowych.

Filozofia elastyczności modułowej i zgodność wszystkich systemów sprawiają, że nasze systemy w 90 % można ponownie wykorzystać przy zmianie aranżacji wnętrza.