W piątkowe popołudnie, dnia 21.08.2015 r. w miejscowości Komorowo mieliśmy zaszczyt gościć naszych pracowników, współpracowników z Austrii, ich rodziny, którzy wraz z Właścicielem hucznie uczcili wejście firmy EURO – SYSTEM w wiek dorosły (16 lat).

Zgromadzonych gości przywitano lampką szampana, oficjalnym przemówieniem, dzięki któremu można było poznać historię firmy a na telebimie podziwiać efekty pracy Panów Monterów w postaci zdjęć z ukończonych budów. Dzięki Panom DJ-om wszyscy mogli odreagować po ciężkiej pracy i pląsać dowolnie po parkiecie. W przerwach między kolejnymi muzycznymi hitami delektowano się kulinarnymi specjałami Restauracji Na Przedmieściu. Dla dzieci również nie brakowało atrakcji. Maluchy mogły się wybawić w wielkim, pompowanym centrum zabaw, udekorować swoje buźki farbkami a miłośnicy piłki nożnej rozgrywali turnieje na pobliskim boisku.

Zabawa przebiegała w bardzo miłej, wesołej wręcz rodzinnej atmosferze i zakończyła się znaną piosenką Elektrycznych Gitar „To już jest koniec..” w późnych godzinach nocnych.

Z tego miejsca raz jeszcze Właściciel firmy Pan Marcin Gasztyk pragnie podziękować wszystkim Pracownikom za zaangażowanie, wkład w wykonywaną pracę i życzy sobie oraz Wszystkim kolejnych owocnych 16 lat w firmie EURO-SYSTEM.